Denne fine saken kom på døren i dag.
Jeg fikk den i grunn for en stund siden. Men logistikken ville at den skulle bli stående hos venneparet som så vennlige å gi meg den frem til nå.
Det gjør dessverre ikke egentlig store forskjellen for musikkavspillingen, uansett. Ettersom av de sørgeligste ting som gikk tapt i et skilsmisseoppgjør, var en pen samling, jeg ikke har gjennoppbygget annet enn digitalt. Men det skal det bli endring på.
For selv om jeg stadig snakker pent om diverse nettløsninger, er det slik musikk virkelig bør nytes. Fra platespilleren, altså.
Her er så en helt ny cover av en låt jeg da tidligere (selvsagt) hadde på vinyl: U2s «Love is Blindness» fortreffelig fremført av Jack White ifm Q-Magazines markering av Acthung Babys 20 årsjubileum.
(via: Pretty Much Amazing)
Hmmmm. Du har meg nesten på kroken nå. Vurderer sterkt å ta frem platespilleren…. men…. oisann… jeg kan ikke huske hvor jeg har forsterkeren henne…. Ble plutselig veldig nervøs for at den ligger nederst i en av 13 pappekser på boden ……urf
LikerLiker
rask titt på boden forteller meg at det muligens er enklere å kjøpe ny platespiller.
LikerLiker
Kjøp! Evt invister i å finne den gamle.
For kan si at selv etter bare noen timer med spilleren ubrukt i hus, kjennes hjemmet helere 🙂
LikerLiker